برترین طرح های جدید قالب وردپرس

پاورپوینت درس هفتم انسان و محیط زیست پایه یازدهم تجربی آکوستیک یک فضا می تواند تأثیر واقعی بر روی صداهایی کنید. Acoustics and Psychoacoustics یک درک و درک اساسی را در مورد چگونگی رفتار صداهای موسیقی واقعی در فضاهای مختلف اعم از اجرا یا ضبط و چگونگی درک آنها توسط مجریان و شنوندگان به شما می دهد.

هاوارد و آنگوس با سبک واضح و ساده خود نظریه شما را طی می کنند - علم مهندسی صدا و تولید موسیقی ، آکوستیک سازهای موسیقی ، نحوه شنیدن صداهای موسیقی و نحوه کاربردی آن در فضاهای موسیقی برای ایجاد حرفه ای صدا. نمونه هایی از دنیای واقعی و کلیپ های صوتی برای کار با آنها ارائه شده است ، مواد عملی برای کار با آنها ارائه می شود.

نسخه جدید پرده برداری از برنامه های صوتی برای صنعت ضبط امروز است. CD همراه مثال های صوتی را در اختیار خوانندگان قرار می دهد تا درک روشنی از مفاهیم بسیاری که در کتاب مورد بحث است ، بدست آورند.

 • آکوستیک و روانشناسی که از پاورپوینت درس هفتم انسان و محیط زیست پایه دیدگاه موسیقی پوشانده شده اند تا به افراد درگیر در فن آوری موسیقی و موسیقی در درک صدا و چگونگی شنیدن آن و همچنین چگونگی تأثیرگذاری صدا در فضاها بر انتقال و ضبط صدا کمک کنند.
 • محتوای جدید شامل استانداردهای صدای فراگیر ، کدگذاری MP3 / AAC ، مبانی اندازه گیری صوتی ، پشه "ترسناک های نوجوان"Acoustics: Sound Fields and Transducers یک نسخه کاملاً به روز شده از کتاب کلاسیک Leo Beranek در سال 1954 است که ضمن اضافه کردن فرمول های عملی و روش های شبیه سازی ، بر روی اصول دقیق آکوستیک اصلی اصل حفظ و گسترش می یابد.

  این کتاب که هم به عنوان متنی برای دانشجویان در گروه های مهندسی و هم به عنوان مرجع برای مهندسین تمرین استفاده می شود ، بر روی الکتروآکوستیک متمرکز شده است ، و به تجزیه و تحلیل رفتار مبدل ها با کمک مدارهای الکترومکانیو-آکوستیک می پردازد. با فرض دانش تئوری مدار الکتریکی ، این امر با هدایت خوانندگان از طریق اصول زمینه های صدا ، قوانین حاکم بر تولید صدا ، تابش و انتشار و اصطلاحات عمومی آغاز می شود. سپس به بررسی ادامه می دهد:

  • میکروفون (الکترواستاتیک و الکترومغناطیسی) ، بلندگوهای الکترودینامیکی ، هدفون و شاخ
  • محوطه بلندگو ، حفره و موجی از موج
  • برنامه های کوچک (به عنوان مثال ، MEMS در I-Pods و تلفن های همراه)
  • در محوطه هایی با اندازه ، مانند اتاق مدرسه ، دفاتر ، سالن اجتماعات و اتاقهای نشیمن صدا کنید

  نمونه های عددی و نمودارهای خلاصه در طول متن آورده شده است تا مواد به راحتی در طراحی عملی قابل استفاده باشند. این یک منبع با ارزش برای آزمایش کنندگان ، مشاوران آکوستیک و کسانی که پیش بینی می کنند طراح مهندسی تجهیزات صوتی هستند.

 • به روزرسانی عصر دیجیتال کتاب پاورپوینت درس هفتم انسان و محیط زیست پایه Acoustics کلاسیک 1954 لئو برانک
 • اصول دقیق آکوستیک را فراهم می کند ، و درک بهتر پارامترهای طراحی پیچیده ، روش های اندازه گیری و داده ها را امکان پذیر می کند
 • ضمائم گسترده اشکال پاسخ فرکانسی را برای بلندگوها ، فرمولهای ریاضی و عوامل تبدیل را پوشش می دهد
+ نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 ساعت 15:7 توسط نادر صبیح بدون نظر